O PATRZWORK

Najpierw było projektowanie wnętrz – ambitne, czasochłonne i wyczerpujące,
a potem, wraz z narodzinami dzieci, powstał PATRZWORK – powolny, uważny i radosny.


Projekt powstał wraz z refleksją nad codziennością, która w pędzie życia często mijała niezauważona.Twórczyni marki Dominika – ambitna projektantka wnętrz z głową pełną pomysłów, przez 10 lat prowadziła własną firmę. Jednak po zasmakowaniu radości płynącej z własnoręcznego tworzenia rzeczy oraz pojawianiu się dzieci postanowiła zwolnić tempo i trochę zmienić kierunek działań. Pierwszym pomysłem były ręcznie szyte poduszki z wizerunkami ptaków znanych z najbliższego otoczenia. Rozłożenie ich wyglądu na czynniki pierwsze i patchworkowe zestawienie różnych materiałów, 
z których zostały uszyte, miało na celu zwrócenie uwagi na piękno skrzydlatych stworzeń, których z roku na rok jest coraz mniej.
To właśnie stąd wzięła się nazwa i wizerunek ptaka w logo.

Z biegiem czasu i rozwijającą się indywidualną wrażliwością estetyczną, pojawił się nowy pomysł – zegary.
Okazuje się, że przedmiot sprowadzany często jedynie do swojej funkcji i pozbawiony jakichkolwiek estetycznych walorów jest jednocześnie tym, na który mieszkańcy domu spoglądają najczęściej. Jak wspaniale byłoby obserwować przemijanie czasu ze spokojem i radością. Wielomiesięczne poszukiwanie formy, która stanie się bliska i znana, było nie lada wyzwaniem. Odpowiedzią okazały się klasyczne wzory, które z powodzeniem odnajdą się w eklektycznych, ale również nowoczesnych wnętrzach. Pastelowe, radosne kolory zostały wybrane z należytą starannością i dbałością o to, by zegar PATRZWORK wisząc na ścianie, w swojej prostocie i kolorystyce dostarczał jak najprzyjemniejszych doznań estetycznych. W realizacji wielkich marzeń i planów pomaga młodsza siostra projektantki – Zuska, która odpowiada za media społecznościowe i wizerunek marki. Poza tym codziennie motywuje i prowokuje do odkrywania w sobie girlpower.
 

 

                                        zegar_scienny_ceramiczny_minimalizm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl