Jak powstały nasze naklejki ścienne

0
Jak stosować nasze naklejki ścienne

Zaprojektowałam naklejki ścienne, aby móc tworzyć różnorodne tła dla swoich zegarów ceramicznych.

Wszystko zaczęło się od tego, że szukałam łatwego sposobu na wprowadzanie koloru i kształtu, które sprawiłyby, że zegar mógłby lepiej wkomponować się w konkretną płaszczyznę ściany. Czasami, gdy powierzchnia była za duża, zegar po prostu się na niej gubił. Wpadłam na taki pomysł, by dzięki naklejce ściennej miał on swój punkt odniesienia.

Gdy klient zapała miłością do danego koloru zegara, ale brakuje mu nawiązania kolorystycznego w pokoju, to dzięki naklejkom będzie mógł wprowadzić podobny odcień do swojego wnętrza. Okazuje się, że bazując na najprostszych kształtach geometrycznych można tworzyć ciekawe kompozycje ścienne: dynamiczne, wibrujące lub spokojne i harmonijne. Można stosować kilka małych wzorów, bawiąc się nimi jak malarskimi plamami albo wybrać pojedynczą, dużą formę, która osadzi ścianę w przestrzeni.

W naszym zestawieniu znajduje się jedenaście geometrycznych form naklejek w szesnastu kolorach. Każdy odcień był starannie wybierany, aby w większym formacie nie zdominować pomieszczenia. Barwy są delikatnie i lekko przytłumione. Wspaniałą zaletą naklejek jest ich prosty montaż na ścianie i natychmiastowy efekt „wow!!!”, który każdy użytkownik może sam sobie zafundować. 

Naklejki, poza swoją estetyczną funkcją, całkiem dobrze sprawdzają się w roli retuszerów oraz zabezpieczeń powierzchni narażonych na zniszczenia. Zwłaszcza w pokojach dzieci, za wezgłowiem łóżeczek lub przy strefach zabaw, gdzie ściany często ulegają „przypadkowym” obiciom. To także doskonały patent do zastosowania w lokalach na wynajem, gdy po lokatorach pozostają wspomnienia zapisane na ścianach.

Moje naklejki ścienne znalazły się również w kilku lokalach użyteczności publicznej, gdzie w szybkim tempie pozwoliły rozweselić przestrzeń, w której przebywają młodzi pacjenci, ale to już temat na kolejny wpis...

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl